1987 yilinda zincir disli ve burçlu kasnak üreticisi olarak ticari hayatina baslayan Tosyali Makina, zaman içerisinde üretici kimliginin yaninda ithalatçi kimligini de ekleyerek Güç aktarma sektöründe lider firmalardan biri konumuna gelmistir.


Yillardir is hayatinin merkezinde olmanin verdigi tecrübeye istinaden 35 yil önce baslayan ticari hikayemiz mevcut ithalat hacmini ve Pazar payini arttirarak devam etmektedir.


Sektörel trendlerin yani sira, global çapta tüm gelismeleri dikkatle analiz ederek sektörümüze gururla öncülük etmekte ve yön vermekteyiz.


Yüksek kalitede ki ürünleri müsterilerimize kesintisiz hizmet anlayisimizla sunmak ve müsterilerimizin ihtiyaçlarina yönelik stok prensibi ile çalismak ve üstün servis anlayisimizla sizlerin memnuniyeti bizler için en önde gelmektedir.


Sunmakta oldugumuz hizmet paketinde, bilgi ve inovasyon kadar önemli olan bir diger nokta da isletmeye özel ve yerel hizmet sunabilme kabiliyetimizdir.


Tecrübeli müsteri temsilcilerimiz, ürün seçiminden siparis operasyonlarina, özel paketleme hizmetlerimizden hizli teslimat takibine kadar tüm süreci sizin adiniza takip ederler.


Tosyali makina hizla degisen müsteri taleplerinde en dogru ve en güvenilir tercihiniz olarak daima yaninizda olmaya devam edecektir.